Bornholmslinjen

BORNHOLMSLINJEN

jest częścią MOLSLINJEN, przedsiębiorstwa żeglugowego, które pływa po Kattegat od 1966 roku.Obecnie obsługuje trasy Aarhus-Odden i Ebeltoft-Odden. Od 01.09.2018 r. linia będzie obsługiwać połączenia na Bornholm zastępując Bornholmerfaergen, którego umowa wygasa 31.08.2018 r.
Aby kontynuować sprzedaż oferty z niemieckiego, duńskiego i szwedzkiego portu nasi Klienci mogą korzystać z jednego z największych i najszybszych na świecie promów katamaranowych na trasie między Rønne i Ystad, a także całkowicie nowego promu towarowo-pasażerskiego, który będzie kursował z Rønne do Køge i Sassnitz.

Z Bornholmu do Szwecji, ze Szwecji na Bornholm, z Niemiec na Bornholm, z Danii na Bornholm, Ystad Ronne, Koge Ronne, Sassnitz Ronne!

Połączenia promowe Bornholmslinjen do Szwecji

Połączenia promowe z Ronne do Ystad realizowane są przez cały rok do 4 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 1 godzina 20 minut. Cennik z Ronne do Ystad, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Ronne do Sassnitz realizowane są przez cały rok. Częstotliwość zależy od sezonowości, wysokim sezonie do 1 rejsu na dobę, poza sezonem do 3 rejsów na tydzień. Czas trwania rejsu to ok. 3 godziny 20 minut. Cennik z Ronne do Sassnitz, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Ronne do Koge realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 1 rejsu na dobę. Czas trwania przejazdu to ok. 5 godzin 30 minut. Cennik z Ronne do Koge, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.