SCANDLINES

Scandlines to symbol historycznej i bliskiej współpracy pomiędzy Niemcami, Danią oraz Szwecją trwającej już od 1872 roku. Pod nazwą Scandlines i Scandlines Helsingør-Helsingborg obecnie na rynku dostępne są trzy trasy.  Promy oferują wysoką częstotliwość kursów, obsługujących dużą liczbę pasażerów i ich pojazdów. Realizując ponad 90.000 rejsów 12 promami Scandlines przewozi kilkanaście milionów pasażerów rocznie, na samodzielnych trasach: Puttgarden-Rodby, Rostock-Gedser oraz połączeniem łączonym dodatkowo z Helsingor-Helsingborg.

Bilet na prom Scandlines, z Niemiec do Danii, Rostock Gedser, Puttgarden Rodby. Bilet promowy z Niemiec do Szwecji, Rostock Gedser Helsingor Helsingborg, Puttgarden Rodby Helsingor Helsingborg.

Połączenie promowe Scandlines do Szwecji

Połączenia promowe z Rostock do Gedser oraz Helsingor Helsingborg realizowane są przez cały rok. Częstotliwość Rostock – Gedser do 9 rejsów na dobę, z Helsingor – Helsingborg co ok. 20 minut (w nocy co ok. 30 minut). Czas przeprawy tylko 1 godz. 45 minut, przejazd pojazdem pomiędzy portami Gedser, a Helsingor zajmie tylko 2 godz. 30 minut (według google) plus 20 minut z Helsingor. Cennik z Rostock do Gedser oraz Helsingor Helsingborg, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej przez formularz na  naszej stronie na konkretny rejs i godzinę z Rostock do Gedser, bilet szwedzki otwarty ważny w tej samej dobie co rejs z Danii lub odwrotnie wybierając kierunki ze Szwecji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej SCANDLINES

Połączenia promowe z Puttgarden do Rodby oraz Helsingor Helsingborg realizowane są przez cały rok. Częstotliwość Puttgarden – Rodby co ok. 30 minut przez całą dobę, z Helsingor – Helsingborg co ok. 20 minut (w nocy co ok. 30 minut). Czas przeprawy tylko 45 minut, przejazd pojazdem pomiędzy portami Rodby, a Helsingor zajmie tylko 2 godziny (według google) plus 20 minut z Helsingor. Cennik z Puttgarden do Rodby oraz Helsingor Helsingborg, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej przez formularz na  naszej stronie na konkretny rejs i godzinę z Puttgarden do Rodby, bilet szwedzki otwarty ważny w tej samej dobie co rejs z Danii lub odwrotnie wybierając kierunki ze Szwecji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej SCANDLINES

Połączenia promowe z Rostock do Gedser realizowane są przez cały rok. Częstotliwość Rostock – Gedser do 9 rejsów na dobę. Czas przeprawy tylko 1 godz. 45 minut. Cennik z Rostock do Gedser dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej przez formularz na  naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej SCANDLINES

Połączenia promowe z Puttgarden do Rodby realizowane są przez cały rok. Częstotliwość Puttgarden – Rodby co ok. 30 minut przez całą dobę. Czas przeprawy tylko 45 minut. Cennik z Puttgarden do Rodby dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej przez formularz na  naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej SCANDLINES