DESTINATION GOTLAND

jest spółką w pełni kontrolowaną przez Rederi AB Gotland. W imieniu szwedzkiego rządu obsługuje połączenia promowe między Gotlandią, a szwedzkim stałym lądem pomiędzy portami w Visby, Nynäshamn i Oskarshamn, a w sezonie letnim udostępnione jest dodatkowe połączenie z Vastervik.

Flota czterech najnowocześniejszych europejskich, ekologicznych promów, świadczy wysoki standard usług starając się zaspokoić potrzeby każdego podróżnego. Destination Gotland posiada certyfikat ISO 14001 i aktywnie działa na rzecz ograniczenia wpływu emisji siarki na otaczające środowisko. Wszystkie silniki mają katalizator i są zasilane paliwem o niskiej zawartości siarki.

Połączenia promowe Destination Gotland do Szwecji

Połączenia promowe z Visby do Nynäshamn realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 3 rejsów na dobę, w sezonie letnim nawet do 7 przepraw. Czas trwania rejsu to ok. 3 godziny 15 minut. Cennik z Visby do Nynasham, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Visby do Oskarshamn realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 3 godziny 10 minut. Cennik z Visby do Oskarshamn, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Visby do Vastervik realizowane są tylko sezonowo w okresie letnim. Częstotliwość 1 rejs na dobę. Czas trwania przeprawy to ok. 2 godziny 30 minut. Cennik z Visby do Vastervik, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.