VIKING LINE

Fiński operator promowy działający na rynku bałtyckich przewozów promowych. Firma, założona w roku 1963. Viking Line obsługuje przewozy pasażerskie oraz ciężarowe między Szwecją, Finlandią i Estonią. Linia dysponuje flotą 7 promów pływających pod banderą fińską lub szwedzką. Na swoich promach oferuje najwyższy standard podróży w kabinach
z pełnym węzłem sanitarnym w różnym standardzie. Na pokładzie można znaleźć restauracje, bary oraz dobrze wyposażone sklepy.

Bilet prom Vikingline,  z Helsinek do Sztokholmu, z Tallinna do Helsinek, prom do Helsinek, prom z Finlandii do Szwecji,  z Alandów do Szwecji, ze Szwecji na Alandy, Viking Line, Estonia Finlandia, Estonia Szwecja.

Połączenia promowe Viking Line do Szwecji

Połączenia promowe Helsinki  Sztokholm realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to 1 rejs na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 17 godzin. Cennik z Helsinek do Sztokholmu,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Turku Sztokholm realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 11 godzin. Cennik z Turku do Sztokholmu,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Mariehamn Sztokholm realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to do 3 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 7 godzin. Cennik z Mariehamn do Sztokholmu, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Langnas Sztokholm realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 7 godzin 20 minut. Cennik z Langnas do Sztokholmu, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Mariehamn Kapellskar realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 1 godzina 30 minut. Cennik z Mariehamn do Kapellskar, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Tallinn Helsinki realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 2 rejsów na dobę. Cennik z Tallinna do Helsinek, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Turku Langnas realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 7 godzin. Cennik z Turku do Langnas, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Turku Mariehamn realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 6 godzin 30 minut. Cennik z Turku do Mariehamn, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Helsinki Mariehamn realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to 1 rejs na dobę. Cennik z Helsinek do Mariehamn, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.