UNITY LINE

Spółka Unity Line, założona w 1994 r. jest jedną z największych firm armatorskich działających na Bałtyku. Wchodzi w skład grupy kapitałowej Polskiej Żeglugi Morskiej (PŻM). Struktura floty Unity Line umożliwia obsługę wszystkich grup odbiorców: pasażerów, spedytorów oraz przewoźników drogowych i kolejowych. Promy obsługują najpopularniejsze połączenia: Świnoujście – Ystad oraz Świnoujście – Trelleborg. Na swoich promach oferuje najwyższy standard podróży w kabinach z pełnym węzłem sanitarnym. Na pokładzie można znaleźć restauracje, bary oraz dobrze wyposażone sklepy. Obsługą połączeń zajmują się promy ładunkowe: Jan Śniadecki, Kopernik; promy ładunkowo-pasażerskie: Gryf, Galileusz, Wolin, Polonia i Skania.

Bilet prom do Szwecji, Świnoujście Ystad, Świnoujście Trelleborg, promem z polski do Szwecji, prom z Polski do Szwecji, wycieczki statkiem, Unityline, ze Szwecji do Polski, z Ystad do Świnoujścia, Ystad Świnoujście, Trelleborg Świnoujście.

Połączenia promowe Unity Line do Szwecji

Połączenia promowe ze Świnoujścia do Ystad realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 7 godziny 30 minut. Cennik ze Świnoujścia do Ystad,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej Unity Line.

Połączenia promowe ze Świnoujścia do Trelleborga realizowane są przez cały rok. Na tej trasie Unity Line przeprawia tylko pojazdy dostawcze w taryfie CARGO!!! Częstotliwość do 3 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 7 godzin. Cennik ze Świnoujścia do Trelleborga,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej Unity Line.

Połączenia promowe ze Świnoujścia do Ystad realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu 7 godzin + przejazd samochodem do Kopenhagi przez Most Oresund (numer na most na bilecie, odprawa manualna) lub w przypadku osób pieszych przewóz autokarem 866 do Kopenhagi. Z Ystad autobus odjeżdża z nowego terminala BornholmFaergen, około 5 minut drogi od terminala Unity Line, droga jest oznaczona drogowskazami. Z Kopenhagi autobus odjeżdża z przystanku znajdującego się przy ulicy Bernstoffsgade przy hotelu Plaza naprzeciwko parku rozrywki Tivoli.
Do bezpłatnego przejazdu autobusem 866 są uprawnieni posiadacze ważnego biletu, który należy okazać kierowcy. Cennik ze Świnoujścia do Kopenhagi przez Ystad,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej Unity Line.