MOBY SPL

Firma MOBY SPL LIMITED jest europejskim operatorem promowym, który został założony w 2016 roku w wyniku stowarzyszenia firm ST.PETER LINE i największym włoskim operatorem promowy Moby Lines.Od 2010 roku firma ma silną pozycję wśród wiodących linii wycieczkowych, a marka ST.PETER LINE jest znana i kochana przez tysiące rosyjskich i zagranicznych pasażerów. Moby Lines jest włoskim operatorem promowym, który oferuje połączenia między kontynentalną częścią Włoch i Francji, a wyspami Elba, Sardynia i Korsyka.

Zgodnie z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej, zagraniczni turyści i osoby bez obywatelstwa rosyjskiego lub odpowiedniej wizy i/lub odpowiedniego zezwolenia, podróżujące promami, mogą przyjechać do Federacji Rosyjskiej bez wizy rosyjskiej na okres 72 godzin, będąc częścią zorganizowanej grupy wycieczkowej. Podróż bez wizy może trwać do 3 dni.

Princess Anastasia oferuje wysoki standard podróży, wygodne kabiny oraz bogatą ofertę gastronomiczną i rozrywkową.  Z Rosji do Szwecji, Rejs bezwizowy, Sztokholm – Helsinki – St. Petersburg – Helsinki – Tallinn.

Połączenia promowe St. Peter Line do Szwecji