MOBY SPL

Firma MOBY SPL LIMITED jest europejskim operatorem promowym, który został założony w 2016 roku w wyniku stowarzyszenia firm ST.PETER LINE i największym włoskim operatorem promowy Moby Lines.Od 2010 roku firma ma silną pozycję wśród wiodących linii wycieczkowych, a marka ST.PETER LINE jest znana i kochana przez tysiące rosyjskich i zagranicznych pasażerów. Moby Lines jest włoskim operatorem promowym, który oferuje połączenia między kontynentalną częścią Włoch i Francji, a wyspami Elba, Sardynia i Korsyka.

Zgodnie z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej, zagraniczni turyści i osoby bez obywatelstwa rosyjskiego lub odpowiedniej wizy i/lub odpowiedniego zezwolenia, podróżujące promami, mogą przyjechać do Federacji Rosyjskiej bez wizy rosyjskiej na okres 72 godzin, będąc częścią zorganizowanej grupy wycieczkowej. Podróż bez wizy może trwać do 3 dni.

Princess Anastasia oferuje wysoki standard podróży, wygodne kabiny oraz bogatą ofertę gastronomiczną i rozrywkową.  Z Rosji do Szwecji, Rejs bezwizowy, Sztokholm – Helsinki – St. Petersburg – Helsinki – Tallinn.

Połączenia promowe St. Peter Line do Szwecji

Połączenia promowe z St. Petersburga, Helsinek oraz Tallinna do Sztokholmu realizowane są od końca marca do grudnia, wyplynięcie jeden raz w tygodniu. Czas trwania rejsu waha się w zależności od wybranego portu docelowego. W St. Petersburgu zezwala się osobom podróżującym pieszo na ruch bezwizowy w obrębie miasta. Pasażerowie mogą korzystać z przejazdów specjalnego autokaru City Bus, na który bilet wliczony jest w rejs promem. Pobyt w St. Petersburgu nie może przekroczyć 72 godziny. Można być w Rosji 1 dzień lub we własnym zakresie zakupić pobyt w hotelu i wrócić promem 2 dni później.

Dla osób zmotoryzowanych lub podróżujących w 1 stronę wymagana jest wiza – we własnym zakresie!

Cennik rejsów St. Peterline, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.