TT LINE

Niemieckie przedsiębiorstwo armatorskie z Lubeki powstałe w 1962, dziś zarządzające flotą 6 promów morskich kursujących na Morzu Bałtyckim pomiędzy północnymi Niemcami (Travemünde i Rostock), a południową Szwecją (Trelleborg). Od 2014 roku obsługuje rejsy pomiędzy Polską (Świnoujście), a Szwecją (Trelleborg). Na swoich promach oferuje najwyższy standard podróży w kabinach z pełnym węzłem sanitarnym.

Prom Świnoujście Trelleborg, ze Świnoujścia do Szwecji, z Polski do Szwecji, promy do Szwecji, TT Line do Szwecji, z Niemiec do Szwecji, ze Szwecji do Niemiec, ze Szwecji do Polski, tanio promem do Szwecji, Rostock Trelleborg, Travemunde Trelleborg.

Połączenia promowe TT Line do Szwecji

Połączenia promowe  Świnoujście Trelleborg, realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 7 godzin. Cennik ze Świnoujścia do Trelleborga,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej TT Line.

Połączenia promowe  Rostock Trelleborg, realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 5 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 6 godzin. Cennik z Rostocku do Trelleborga,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej TT Line.

Połączenia promowe  Travemunde Trelleborg, realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 3  rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 10 godzin. Cennik z Travemunde  do Trelleborga,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej TT Line.

Połączenia promowe  Świnoujście Ronne, realizowane są tylko w sezonie letnim tylko raz w tygodniu, w każdą sobotę. Czas trwania rejsu to ok. 7 godzin. Cennik ze Świnoujścia do Ronne, Bornholm,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej TT Line.