TALLINK SILJA LINE

Armator powstał w wyniku połączenia dwóch firm Tallink oraz Silja Lines. Dzięki temu Tallink Silja Line posiada w tej chwili liczną flotę, która łączą Finlandię ze Szwecją, Estonię z Finlandią, Łotwę ze Szwecją oraz Szwecję z Estonią. Na swoich promach oferuje najwyższy standard podróży w kabinach z pełnym węzłem sanitarnym o różnym standardzie. Na pokładzie można znaleźć restauracje, bary z wykwintną kuchnią skandynawską oraz dobrze wyposażone sklepy. Podczas rejsów okrężnych organizowane są programy rozrywkowe, które są bardzo popularne w Szwecji i Finlandii.

Bilet prom Tallink, z Rygi do Sztokholmu, z Helsinek do Sztokholmu, TallinkSiljaline, z Tallinna do Helsinek, prom do Helsinek, prom z Finlandii do Szwecji, z Łotwy do Szwecji, z Alandów do Szwecji, ze Szwecji na Alandy, Silja Europa, Estonia Finlandia, Estonia Szwecja.

Połączenia promowe Tallink Silja Line do Szwecji

Połączenia promowe Tallinn do Sztokholm realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to 1 rejs na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 17 godzin. Cennik Tallinna do Sztokholmu,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Helsinki do Sztokholm realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to 1 rejs na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 17 godzin. Cennik z Helsinek do Sztokholmu,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Turku Sztokholm realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 11 godzin. Cennik z Turku do Sztokholmu,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Ryga Sztokholm realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to 1 rejs na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 17 godzin. Cennik z Rygi do Sztokholmu, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Paldiski Kapellskar realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to do 4 rejsów tygodniowo. Czas trwania rejsu to ok. 11 godzin. Cennik z Paldiski do Kapellskar, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Mariehamn Sztokholm realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to do 4 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 6 godzin. Cennik z Mariehamn do Sztokholmu, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Tallinn Helsinki realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 6 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to 2 godziny. Cennik z Tallinna do Helsinek, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Mariehamn Helsinki realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to 1 rejs na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 11 godzin 15 minut. Cennik z Mariehamn do Helsinek, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Mariehamn Tallinn realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to 1 rejs na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 11 godzin. Cennik z Mariehamn do Tallinna, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe Mariehamn Turku realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 5 godzin 20 minut. Cennik z Mariehamn do Turku, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.