POLSKA ŻEGLUGA BAŁTYCKA POLFERRIES

Firma powołana została do życia 31 stycznia 1976 roku, jako państwowe wielozakładowe przedsiębiorstwo morskie. Armator w chwili obecnej dysponuje nową flotą obsługującą połączenia promowe pomiędzy Świnoujściem, a Ystad. Posiada promy : M/F/ CRACOVIA, M/F MAZOVIA, M/V BALTIVIA obsługujące rejsy do Ystad. M/F WAWEL oraz M/F NOVA STAR pływa na trasie Gdańsk – Nynashamn ok. 60 km od Sztokholmu zapewniając codzienne rejsy z Polski do Szwecji.

Bilet na prom do Szwecji, ze Świnoujścia do Ystad, z Gdańska do Nynashamn. Polska Szwecja, szybka droga do Szwecji z Polski, rejs Polferries, zapraszamy!

Połączenia promowe PŻB Polferries do Szwecji

Połączenia promowe ze Świnoujścia do Ystad realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 7 godziny 30 minut. Cennik ze Świnoujścia do Ystad,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej PŻB POLFERRIES.

Połączenia promowe z Gdańska do Nynashamn, realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to 1 rejs na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 18 godziny. Cennik z Gdańska do Nynashamn, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej PŻB POLFERRIES.

Połączenia promowe ze Świnoujścia do Ystad realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu 7 godzin + przejazd samochodem do Kopenhagi przez Most Oresund (numer na most na bilecie, odprawa manualna) lub w przypadku osób pieszych przewóz autokarem 866 do Kopenhagi. Z Ystad autobus odjeżdża z nowego terminala BornholmFaergen, około 5 minut drogi od terminala Unity Line, droga jest oznaczona drogowskazami. Z Kopenhagi autobus odjeżdża z przystanku znajdującego się przy ulicy Bernstoffsgade przy hotelu Plaza naprzeciwko parku rozrywki Tivoli.
Do bezpłatnego przejazdu autobusem 866 są uprawnieni posiadacze ważnego biletu, który należy okazać kierowcy. Cennik ze Świnoujścia do Kopenhagi przez Ystad,  dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.