colorline

COLOR LINE

jest jedną z największych linii promowych w Europie. Swoim Klientom oferuje przeprawy promowe z Norwegii do Szwecji, z Danii do Norwegii, z Niemiec do Norwegii. Posiada do 12 wypłynięć na dobę łącząc tym sposobem cztery państwa.

Armator oferuje rejsy promami pasażersko-towarowymi. Wysoki standard podróży zapewniają nowe expresowe promy wprowadzone na linie z Danii z portu Hirtshals. Na pokładzie można znaleźć restauracje, bary oraz dobrze wyposażone sklepy.

Z Norwegii do Szwecji, z Danii do Norwegii, z Niemiec do Norwegii, Sandefjord Stromstad, Hirtshals Kristiansand, Hirtshals Larvik, Kiel Oslo.

Połączenia promowe Color Line do Szwecji

Połączenia promowe z Sandefjord do Stromstad realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 4 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 2 godziny 30 minut. Cennik z Sandefjord do Stromstad, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Hirtshals do Kristiansand realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 3 godziny 15 minut. Cennik z Hirtshals do Kristiansand, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Hirtshals do Larvik realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 2 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 3 godziny 45 minut. Cennik z Hirtshals do Larvik, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Kilonii / Kiel do Oslo realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 1 rejsu na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 18 godzin. Na rejsy wymagany wykup kabiny do swojej dyspozycji. Cennik z Kiel do Oslo, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.