FINNLINES

Armator realizuje połączania promowe od 1947 roku. W 1962 r. po raz pierwszy uruchomił linię promową z Niemiec do Finlandii. Finnlines od 1997 roku jest częścią jednej z największej na rynku promowym Grupy Grimaldi. Dzięki licznej flocie na Morzu Bałtyckim oferuje duże możliwości transportu w Europie. Na pokładzie można znaleźć restauracje, bary oraz dobrze wyposażone sklepy.

Z Niemiec do Szwecji, z Travemunde do Malmo. Z Niemiec do Finlandii z Travemunde do Helsinek. Finnlines z Polski do Finlandii, nie obsługuje już połączeń pasażerskich, tylko ruch towarowy z Gdyni do Hanko.

Połączenia promowe Finnlines do Szwecji

Połączenia promowe z Travemunde do Malmo realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 3 rejsów na dobę. Czas trwania to ok. 9 godzin 15 minut. Cennik z Travemunde do Malmo dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe  z Naantali do Kapellskar realizowane są przez cały rok. Częstotliwość 1 rejs na dobę. Czas trwania to ok. 9 godzin.  Cennik z Naantali do Kapellskar dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe  z Travemunde do Helsinek, realizowane są przez cały rok. Częstotliwość do 6 rejsów na tydzień. Czas trwania to ok. 29 godzin.  Cennik z Travemunde do Helsinek dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.