DFDS

Jeden z największych armatorów w Europie obsługujący połączenia promami pasażersko – towarowymi oraz frachtowcami. Obsługuje rejsy na Morzu Północnym, Bałtyckim oraz przez Kanał La Manche.

Daje duże możliwości transportu pomiędzy zachodnią, a wschodnią częścią Europy.

DFDS na Morzu Bałtyckim łączy porty: Kilonia – Kłajpeda, czyli Niemcy – Litwa, Karlshamm – Kłajpeda, czyli Szwecja – Litwa oraz Kapellskär – Paldiski, czyli Szwecja – Estonia.

Połączenia promowe DFDS do Szwecji

Połączenia promowe z Kłajpedy do Karlshamm realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to 1 rejs na dobę. Czas trwania to ok. 14 godzin. Cennik z Kłajpedy do Karlshamm, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Paldiski do Kapellskar realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to 1 rejs na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 10 godzin. Cennik z Paldiski do Kapellskar, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Kopenhagi do Oslo realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to 1 rejs na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 20 godzin. Cennik Kopenhagi do Oslo, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Kilonii do Kłajpedy realizowane są przez cały rok. Częstotliwość to 1 rejs na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 20 godzin. Cennik Kopenhagi do Oslo, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Amsterdamu do Newcastle realizowane są przez cały rok. Częstotliwość  1 rejs na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 17 godzin. Cennik Amsterdamu do Newcastle, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Calais do Dover realizowane są codziennie przez cały rok. Częstotliwość  do 14 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to ok. 1 godzina 30 minut. Cennik z Calais do Dover, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.

Połączenia promowe z Calais do Dover realizowane są codziennie przez cały rok. Częstotliwość  do 14 rejsów na dobę. Czas trwania rejsu to 2 godziny. Cennik z Dunkierki do Dover, dostępny po przesłaniu kalkulacji cenowej na konkretny rejs i godzinę, podając wszystkie szczegóły przeprawy w formularzu na  naszej stronie.